Team van Fidor

Persoonlijk. Iedereen.

"Wij zijn accountants en belastingadviseurs met gevoel voor ondernemerschap."

"Wij zijn accountants en belastingadviseurs met gevoel voor ondernemerschap."

Afbeelding teamlid

ing. E.J. (Ewout) Verschoor AA

Accountant

ewout@fidor.nl
+31(0)651063384

Afbeelding teamlid

drs. G.A. (Gerben) Buth AA

Accountant

gerben@fidor.nl
+31(0)653415960

Afbeelding teamlid

J.A. (André) Schipper AA

Accountant

andre@fidor.nl
+31(0)653106405

Afbeelding teamlid

H.J. (Erik) Baas RA

Accountant

erik@fidor.nl
+31(0)618529023

Afbeelding teamlid

E. (Erik) Maaskant AA

Accountant

erik.maaskant@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

L.S. (Laura) Pattinama

Management Assistente

laura@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

Z.K. (Zelinka) de Wilde

Receptioniste

zelinka@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

J. (Jan) Koppelaar

Officemanager

jan@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

B. (Boro) Brandl

Relatiebeheerder

boro@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

M. (Michel) Renes

Relatiebeheerder

michel@fidor.nl
+31(0)180222015

Afbeelding teamlid

M. (Martin) Twigt

Salarisadministrateur

martin@fidor.nl
+31 (0)180222024

Afbeelding teamlid

G.P. (Gerben) Tronchet

Salarisadministrateur

gerben.tronchet@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

W.A. (Pim) van Lieshout BSc RB

Fiscalist

pim@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

J. (Jos) Klaasse RB

Fiscalist

jos@fidor.nl
+31(0)653145379

Afbeelding teamlid

P.L.C. (Paul) de Rond – van der Lei

Hoofd aangiftepraktijk

paul@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

S.M.C. (Sarine) Nieuwland – Jacobse

Assistent fiscalist

sarine@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

T. (Talitha) Slikboer

Assistent Fiscalist

talitha@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

S. (Stijn) Ouwehand

Assistent Fiscalist

stijn@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

G. (Ginny) González

Assistent Accountant

ginny@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

W.J.C. (Corné) van Tilborg

Assistent Accountant

corne@fidor.nl
+31(0)180222013

Afbeelding teamlid

T. (Tim) Broeders

Assistent Accountant

+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

D. (Daphne) Canters

Assistent Accountant

daphne@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

P.L. (Nicole) Koreman

Assistent Accountant

nicole@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

R. (Rinse) Kooiman

Assistent Accountant

rinse@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

D. (Dennis) Petersen

Assistent Accountant

dennis@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

R.J. (Ruben) Noorland

Assistent Accountant

ruben@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

D. (David) van Bodegom

Assistent Accountant

+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

F.D.R. (Ferry) Wessels

Assistent Accountant

ferry@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

D. (Diana) Vlasblom

Hoofd financiële administratie

diana@fidor.nl
+31 (0)180222023

Afbeelding teamlid

A.J. (Arjan) Beekman

Administratief Medewerker

arjan@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

D.C. (Dirk) van Verseveld

Administratief Medewerker

dirk@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

A.N. (Arnon) van Mourik

Administratief Medewerker

arnon@fidor.nl
+31(0)180746016