Team van Fidor

Persoonlijk. Iedereen.

Afbeelding teamlid

ing. E.J. (Ewout) Verschoor AA

Accountant

ewout@fidor.nl
+31(0)651063384

Afbeelding teamlid

drs. G.A. (Gerben) Buth AA

Accountant

gerben@fidor.nl
+31(0)653415960

Afbeelding teamlid

J.A. (André) Schipper AA

Accountant

andre@fidor.nl
+31(0)653106405

Afbeelding teamlid

H.J. (Erik) Baas RA

Accountant

erik@fidor.nl
+31(0)618529023

Afbeelding teamlid

W.A. (Pim) van Lieshout BSc RB

Fiscalist

pim@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

E. (Erik) Maaskant AA

Accountant

erik.maaskant@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

J. (Jan) Koppelaar

Relatiebeheerder

jan@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

M. (Michel)Renes

Relatiebeheerder

michel@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

L.J. (Laurens) Brouwer

Relatiebeheerder

laurens@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

K.D.K. (Kim) Rijckenberg

Officemanager / Management Assistent

kim@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

Z.K. (Zelinka) de Wilde

Office Assistant

zelinka@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

S. (Sibel) Bajram

Office Assistant

sibel@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

B. (Boro) Brandl

Relatiebeheerder

boro@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

P. (Paul) van den Heerik

Financieel Adviseur

Afbeelding teamlid

M. (Martin) Twigt

Salarisadministrateur

martin@fidor.nl
+31 (0) 180746016

Afbeelding teamlid

G.P. (Gerben) Tronchet

Salarisadministrateur

gerben.tronchet@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

L.S. (Laura) Pattinama

Salarisadministrateur

laura@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

P. (Peter) Mostert

Salarisadministrateur

peter@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

J. (Jos) Klaasse RB

Fiscalist

jos@fidor.nl
+31(0)653145379

Afbeelding teamlid

P.L.C. (Paul) de Rond – van der Lei

Hoofd aangiftepraktijk

paul@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

S.M.C. (Sarine) Nieuwland – Jacobse

Junior belastingadviseur

sarine@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

J.M. (Jannemarie) Bakker LL.M

Junior belastingadviseur

jannemarie@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

L.A.J. (Jesse) van Es

Werkstudent fiscaal

jesse@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

N.M. (Nienke) de Deugd

Werkstudent fiscaal

nienke@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

G. (Ginny) González

Assistent Accountant

ginny@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

T. (Tim) Broeders

Assistent Accountant

tim@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

D. (Dennis) Petersen

Assistent Accountant

dennis@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

D.M. (David) van Bodegom

Assistent Accountant

david@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

M.A. (Maarten) Smit

Assistent Accountant

maarten@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

F. (Feyza) Denizli

Assistent accountant

feyza@fidor.nl
+31 (0) 180746016

Afbeelding teamlid

J.P.(Jay) Ooms

Assistent Accountant

jay@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

Y. (Yingjie) Zheng

Assistant Accountant

yingjie@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

D.V. (Demi) Peters

Assistant Accountant

demi@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

D. (Diana) Vlasblom

Hoofd Financiële Administratie

diana@fidor.nl
+31 (0) 180746016

Afbeelding teamlid

D.C. (Dirk) van Verseveld

Medewerker Financiële Administratie

dirk@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

A.N. (Arnon) Elderkamp- van Mourik

Medewerker Financiële Administratie

arnon@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

M. (Miranda) Homans-Verhoeven

Medewerker financiële administratie

miranda@fidor.nl
+31(0)180746016

Afbeelding teamlid

A.(Anja) Papan

Medewerker Financiële Administratie

anja@fidor.nl
+31(0) 180746016

Afbeelding teamlid

A.(Aleksandar) Laka

Medewerker Financiële Administratie

aleksandar@fidor.nl
+31(0) 180746016

Afbeelding teamlid

K. (Kristina) Bajić

Medewerker financiële administratie

kristina@fidor.nl
+31(0)180746016

Inloggen

Je persoonlijke omgeving.

Zoeken

Door de hele website.